Led ekran ve led sistemleri alanında faaliyetlerini sürdüren firmamız araştırmacı ve yenilikçi anlayışı ile sizlere hizmet sunmaktadır. 1990 yılından bu güne farklı sektörlerde elektrik ile mekaniği birleştiren çalışmalarımız ile Kontrol sistemleri konusunda uzmanlaşan kadromuz ile bir çok konuda ilkleri gerçekleştirdik.
Temel hedefimiz; pazarda yüksek hizmet kalitesi ve güçlü teknik servisi ile lider olmaktır. Bu gün olduğumuz gibi yarında ilklere imza atarak sizlerin hizmetinde olacağız.
Hizmet anlayışımız; ürünü satıncaya kadar değil, Satış sonrasında da pazarlama eğitimi ve teknik destek olarak devam etmektedir.

Vizyonumuz;
Kaliteli ürünün kaliteli satış sonrası hizmetten geçtiğinin bilinci ile rekabetçi pazar ortamında Türk halkının hak ettiği kalitede hizmet ve ürünü makul fiyata sunmaktır. Hizmetin Ürün satışı ile bitmediğinin bilinci ile, her zaman, ister ürünümüzü satın alan, ister farklı firmalardan ürün satın almış olanlara hizmet sunarak sektörün kalitesini yükseltmektir.

Misyonumuz;
Hizmet ve ürün kalitesinin satış ve satış sonrası hizmet kalitesinden geçtiğinin bilincinde olarak; Müşteriye ihtiyaç duyduğu ürünü doğru özelliklerde, makul zamanda, makul fiyata sunmaktır.

Ürünlerimiz;
Led ekran, led sistemleri, skorbord, kayan yazı tabela, mobil ekran, açık hava reklam panelleri, dev ekran, led display, led screen.

Skorbord

Stadlar ve kapalı spor salonları için istenilen büyüklükte son teknoloji ürünleri skorbordlar. Türkiye’nin en büyük 2 projesinin deneyimi. TT Arena ve Fenerbahçe Ülker Arena.

Led Ekran

Son teknoloji led ekran ürünleri. Power Led Screen® teknolojisi. İç mekan, dış mekan led ekran uygulamaları.

Mobil Led Ekran

Son teknoloji led ekran ürünleri. Power Led Screen® teknolojisi. İç mekan, dış mekan led ekran uygulamaları.