İç Mekan led ekranlar, kapalı alanlarda kullanılır. Çözünürlükleri yakın mesafeden izlendikleri için yüksektir.

Parlıkları dış mekan led ekranlara, oranla daha düşüktür. Stüdyo kullanım alanlarında bulunan ekranların özellikleri farklılık gösterebilmektedir.

Stüdyo alanlarında kamera karşısında kullanılan iç mekan led ekranlar kamera karşısında sorunsuz çalışabilmesi ve net görüntü alabilmek için dış mekan led ekranlardan farklı olarak ; İç mekan Led ekran‘daki yenileme ferakansı nın 2000 herts olması gerekmektedir.

Zengin Renkler: İç Mekan Led ekran, üç temel rengi ( yeşil, mavi ve kırımızı ) kullanarak 281 trilyon rek elde etmektedir. Bu nedenle zengin rekli, yüksek doygunluk, yüksek kararlılık gösteren ve dinamik imajlar oluşturur.

Parlaklık: Dış mekan led ekran ürünlerimizde yüksek parlaklığa sahip ledler kullanılır. İç Mekan led ekran ürünlerimizde parlaklık değeri 2000 kandildir. Müşterilerimiz talebine göre daha yüksek değerlere kalibre edilebilir.

Uygulama Alanları: Kültür Salonları, Sergi Salonları, Galeriler, Plazalar, Konser alanları, Defile alanları, Programlar, toplantılar, istasyonlar, hava alanları, Tv programları vb.